Rendszerszervezőt keresünk

A Tempus Közalapítvány informatikai csoportja rendszerszervező munkatársat keres.

A pozíció teljes állásban (heti 40 óra), határozott idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest
A pozíció betöltése: július elejétől

Főbb feladatok:

  • az Andoc dokumentumkezelő és Chronos pályázatkezelő rendszerekhez support nyújtása a munkatársaknak,
  • munkatársi képzések tartása, képzési anyagok összeállítása, továbbfejlesztése,
  • a dokumentumkezelő rendszer céges szintű használatának napi szintű követése,
  • lekérdezések, riportok, státuszok készítése,
  • a rendszerek adatbázisainak karbantartása,
  • az iratkezelés folyamatszabályozásához illeszkedő rendszerspecifikáció kialakítása,
  • a fejlesztési igények felmérése, megértése, specifikálása, a fejlesztések megrendelése külsős cégtől.

Elvárásaink:

  • legalább 2 év rendszerszervezői munkatapasztalat,
  • Folyamat- és programszervezési ismeretek,
  • Aktív, középszintű angol nyelvtudás,
  • rendszerszemlélet,
  • problémamegoldó készség, megoldásra törekvés,
  • felhasználói igények iránti fogékonyság,
  • proaktivitás, határozottság.

Előnyt jelent:

  • Andoc dokumentumkezelő szoftver ismerete,
  • gazdaságinformatikus, nemzetközi gazdálkodás, műszaki menedzser, nemzetközi gazdaság és gazdálkodás, vezetés és szervezés szakon szerzett diploma,
  • Dokumentumkezelő/pályázatkezelő szoftver vállalati szintű bevezetésében szerzett munkatapasztalat,
  • képzési anyagok összeállításában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem,
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra,
  • pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények,
  • stabil szervezeti háttér.

Magyar nyelvű önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét 2017. június 30-ig várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)