Szakképzési pályázati referens

Erasmus+ Mobilitási csoportunkba szakképzési pályázati referenst keresünk.

Oktatási és képzési pályázatokat kezelő szervezetként több ezer oktatásban részt vevő fiatal hazai és külföldi tanulmányait támogatjuk olyan ismert hazai és uniós programok keretében, mint az Erasmus+, a Stipendium Hungaricum és a Campus Mundi. Amennyiben az oktatás nemzetköziesítésében munkájával tevékenyen is szívesen részt vállalna, várjuk jelentkezését.

A munkakör teljes állásban, 1 éves határozott idejű (hosszabbítható) munkaszerződéssel tölthető be, megállapodás szerint, akár azonnal.

A munkavégzés helye: Budapest

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • az Erasmus+ szakképzési mobilitási pályázattípus projektjeihez kapcsolódó pályáztatási folyamatok támogatása, így különösen:
    • pályázati tanácsadás, tájékoztatás (előadások, webináriumok),
    • projektek adminisztrációja, nyomon követése,
    • kapcsolattartás a pályázókkal,
    • statisztikák, szakmai beszámolók készítése,
    • belföldi projektlátogatások,
  • projektbeszámolók értékelése,
  • magyar és angol nyelvű tartalomfejlesztés (cikkek, kézikönyvek).

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • kiváló a kommunikációs készsége szóban és írásban,
  • MS Office szoftverek (Word, Outlook, Excel) használatában gyakorlott és kiemelkedőek táblázatkezelési ismeretei,
  • van affinitása az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt,
  • munkájában megbízható, felelősségteljes,
  • proaktív és jó problémamegoldó képességgel rendelkezik.

Előnyt jelent:

  • közoktatási, nonprofit, vagy pályázatkezelő szervezetnél szerzett releváns munkatapasztalat,
  • európai és hazai oktatási szakpolitikák ismerete,
  • jó előadókészség, prezi vagy MS Powerpoint felhasználói szintű ismerete.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk

Magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2018. március 4-ig várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)