Sajtóreferens

A Tempus Közalapítvány Kommunikációs igazgatósága munkatársat keres sajtóreferens munkakörbe.

A pozíció heti 40 órás, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
A pozíció betöltése: akár azonnal

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • nemzetközi ösztöndíjprogramokkal kapcsolatos kommunikáció;
  • együttműködés szakmai igazgatóságokkal;
  • sajtóközlemények, háttéranyagok írása;
  • újságírókkal való kapcsolattartás;
  • sajtómegkeresések koordinálása, interjúszervezés;
  • tartalmi együttműködések kialakítása szerkesztőségekkel;
  • hirdetési kampányok teljes körű menedzselése;
  • szövegírás, tartalomgyártás online és offline felületekre;
  • sajtómegjelenések monitorozása, elemzése.

Önt keressük, ha:

  • szakirányú felsőfokú végzettséget szerzett kommunikációs területen;
  • többéves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik;
  • rendelkezik újságírói gyakorlattal;
  • kiváló a kommunikációs készsége és a helyesírása;
  • angol nyelvtudása aktív;
  • proaktívan és kreatívan gondolkodik;
  • precízen és gyorsan dolgozik.

Előnyt jelent, ha:

  • nonprofit területen is szerzett tapasztalatot;
  • otthonosan mozog az oktatási témák világában;
  • részt vett valamilyen nemzetközi ösztöndíjprogramban.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • hosszú távon számítunk munkatársainkra,
  • értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk,
  • biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk,
  • a betanulást minden kollégánk segíti,
  • nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is lehetőség van,
  • a megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk,
  • a kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek,
  • fejlődést és tanulást támogató a kultúránk,
  • minőségi belvárosi irodatérben, jó munkaeszközökkel dolgozunk.

Jelentkezését fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű Europass önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, a bruttó fizetési igény megjelölésével folyamatosan várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)