Rendszergazda

Informatikai üzemeltetési csoportunkba rendszergazdát keresünk.

A munkakör teljes állásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
A pozíció betöltése: akár azonnal

Várjuk jelentkezésed, ha szívesen foglalkoznál az alábbi feladatokkal:

  • rendszergazda szintű felhasználói támogatás,
  • új szerveres eszközök telepítése, üzembehelyezése, karbantartása,
  • nyilvántartások készítése, karbantartása,
  • IT folyamatokhoz kapcsolódó dokumentációk kezelése,
  • kapcsolattartás külsős partnerekkel,
  • a hibajegykezelőben érkezett bejelentések megoldása vagy eszkalálása a rendszermérnök munkatársak felé, valamint napi szintű együttműködés velük,
  • a cég által használt informatikai rendszerek (szoftver és hardver) rendszergazda szintű üzemeltetése, karbantartása.

Téged keresünk, ha:

  • legalább középfokú végzettséged van IT szakirányon,
  • minimum 3 évet dolgoztál már IT rendszergazda területen,
  • megérted az angol szakmai szöveget,
  • ismered az IT hardver (szerveres) eszközöket, Microsoft Windows szerver szolgáltatásokat (AD, DNS, DHCP, GPO, IIS, SQL, Exchange), továbbá a Microsoft Windows operációs rendszereket magas szinten, a Microsoft 365 programokat adminisztrátori szinten, és rendelkezel rendszergazdai szintű hálózati ismeretekkel,
  • kiváló a kommunikációs készséged,
  • proaktív vagy, tudsz önállóan és csapatban dolgozni.

Előnyt jelent, ha:

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel,
  • szakmai tapasztalatod rendszergazda, rendszerüzemeltetési területen több, mint 5 év,
  • van B kategóriás jogosítványod, és autóvezetési tapasztalatod,
  • rendelkezel szakmai vizsgákkal.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • a próbaidő után havi 12 alkalommal otthonról dolgozhatsz,
  • biztos jövedelmet, és cafeteriát biztosítunk,
  • minőségi belvárosi irodatérben dolgozunk,
  • értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk,
  • tapasztalt, segítőkész kollégákból álló IT csapatban dolgozhatsz,
  • folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást biztosítunk.

Magyar nyelvű önéletrajzodat bruttó fizetési igény megjelölésével folyamatosan, legkésőbb 2024. május 15-ig várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)