Pályázati referens (felsőoktatási területre)

Az Erasmus+ és Felsőoktatási Nemzetköziesítési Igazgatóságunk által kezelt állami és államközi ösztöndíjprogramba pályázati referens munkatársat keresünk.

A munkakör májustól tölthető be, egy éves határozott idejű munkaszerződéssel, ami megegyezés alapján meghosszabbítható.
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • az állami és államközi ösztöndíjprogram megvalósításának támogatása;
  • részvétel a program pályázataihoz, projektjeihez kapcsolódó szakmai és adminisztrációs folyamatokban, döntések előkészítésében;
  • pályázók tájékoztatása, pályázati tanácsadás, konzultáció, projektek szakmai és pénzügyi nyomon követése;
  • egyéni pályázatok kezelése;
  • részvétel a pályázatok bírálatában és a beszámolók értékelésében;
  • közreműködés a program népszerűsítését célzó információs tevékenységek, képzések megszervezésében, lebonyolításában;
  • a programmal kapcsolatos adatbázisok kezelése, statisztikák, jelentések, tájékoztató anyagok készítése;
  • kapcsolattartás a partnerországok illetékes szervezeteivel;
  • ügyviteli rendszerekben a projektek főbb adatainak rögzítése és frissítése.

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel;
  • van legalább 2 év releváns munkatapasztalatod (oktatás-képzés, pályáztatás vagy hasonló területen);
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban;
  • irodai alkalmazásokat magabiztosan használod (MS Excel, Word, Outlook, Power Point, Teams);
  • ügyfélbarát, szolgáltatói attitűd és jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség jellemez;
  • proaktívan, és kreatívan gondolkodsz;
  • munkádat pontosan, felelősségteljesen és önállóan végzed;
  • nyitott vagy az online rendszerekben történő munkavégzésre.

Előnyt jelent, ha:

  • ismered a hazai felsőoktatási szektort, esetleg van itt szerzett munkatapasztalatod;
  • van nemzetközi programban, projektmegvalósítóként szerzett tapasztalatod;
  • végeztél hazai vagy nemzetközi pályáztatói tevékenységet.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • értékteremtő és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • a betanulást minden kollégánk segíti
  • nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség
  • a megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • a kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk
  • home office munkavégzésre is van lehetőség (akár heti 2-3 nap) a próbaidőt követően.

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, a bruttó fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2024. május 15-ig tudsz.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)